MSN : RadyoPortal@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MSN : RadyoPortal@hotmail.com

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

INTERNET RADYOLARDA POLITIKA!

2 posters
YazarMesaj
*--SERSERI--*

INTERNET RADYOLARDA POLITIKA! Empty
MesajKonu: INTERNET RADYOLARDA POLITIKA!   INTERNET RADYOLARDA POLITIKA! Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 7:11 pm

Öncelikle WWW.BIZIMLEFM.COM olarak hepinizi selamliyorum.
Arkadaslar uzunzamandir internet radyolara takiliyorum.Bu zaman süresince olumlu ve olumsuz bircok olay yasadim.. Örnek vermek gerekirse olumlu olarak yeni dosluklar(ARKADASLIKLAR) uzun zamandir görüsemediklerimle tesadüvfen buralarda karsilasip görüsme imkani ve kendi aramizda Aile ortami cercevesinde güzel sohbet ortami ve bunun gibi daha bazi Güzel olaylar.Ama malesef son zamanlarda genel olarak dinlici azaldi (sogudu!). Bununlarin nedenide örnek vermek lazimsa
her dj in kendi radyosunu acmaktan radyo cogaldi kalite düstü, ve bazi dinlicilerin buralari flört yerleriyle karistirip
sadece kiz arkadas ayarlama sevdasiyla gelmeleri bayan dj leri rahatsiz etmeleri kaliteyi iyce düsürdü! Ama yinede
bizce en büyük neden ise POLITIKA .WWW.BIZIMLEFM.COM olarak herkesin düsüncesine saygimiz
var cünkü herkesin düsüncesi ayri(zevkler ve renkler Tartisilmaz!) Ancak biz (NEDIM,YILDIRIM,LIVE) ve Ben
her Türk vatandasi kesin hedeflerimiz var.WWW.BIZIMLEFM.COM ne sagcidir ne solcudur! Herkese kapimiz aciktir.
burada POLITIKA konusulmadikca.
BU duyruyu WWW.BIZIMLEFM.COM un nasil bir cizgide oldugunu herkesin acik acik anlamasini
dileyerek hazirlamis bulunmaktayiz .
WWW.BIZIMLEFM.COM degerli atamiz ulu Önder ATATÜRKÜN ilkelerine son derece bagli olup onun izindedir baskada
hic bir POLITIK düsüncesi yoktur.
WWW.BIZIMLEFM.COM da Kesinlikle teröre ve teröre sempati duyanlari istemiyoruz,
ve sitdetle kiniyoruz.
WWW.BIZIMLEFM.COM BIR Türk radyosudur vatanini seven ve vataninin hep iyiligini isteyen dinlici disindada
kimseyi istemiyoruz.
WWW.BIZIMLEFM.COM da AHMET KAYA ve onun gibi TÜRKIYE düsmani kisilerin parcalari kesinlikle
yasaktir.
WWW.BIZIMLEFM.COM da kesinlikle POLITIK Nicklerede( Ülkücü,kurt,ve digerleri) tahamül yoktur. ister Sagci ister solcu.
bunlar hemen cizilecektir.
WWW.BIZIMLEFM.com da kiz ayarlamak,flört icin gelenlerede tahmülümüz yoktur.
WWW.BIZIMLEFM.COM un amaci burada kardeslik icinde bir aile ortami cercevesinde samimi yeni arkadasliklar
ve tatli sohbetler.
WWW.BIZIMLEFM.COM bu cizgide hepinizinde destegini bekliyoruz bunlari ancak beraber basarabiliriz.Umut ediyoruz
böylelikle kaliteyi artirip hepimiz dahada mutlu oluruz.
WWW.BIZIMLEFM.com bizim gibi düsünenleri bekliyoruz hepinize kapimiz acik
NEDIM,YILDIRIM,LIVE ve ben saygilarimizla.
uslufm

uslufm

MesajKonu: Geri: INTERNET RADYOLARDA POLITIKA!   INTERNET RADYOLARDA POLITIKA! Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 5:54 pm

_____Evet hemen hemen çoğu radyonun politikası bu şekilde arkadaşım.Senin her Dj'in Kendi radyosunu kurma konusuna katılıyorum...Tamam biz kurduk onlar neden kurmasın ama birçok tanıdık var bu konuda ne site tasarımında iş var nede açtıktan sonra peşini kovalıyolar yani enfazla 1 Hafta kullanıp bidaha yüzüne bakmıyolar.Ben 1 Seneden beri uğraşmaktayım.Kesinlikle peşini bırakmadım amacım devamlı Güzel bir aile ortamı olsun.Sohbet,Gülmek ,Eğlenmek Olsun.Ama işte böle benim senin gibi düşünen kişi sayısı az.
____Benim 1 seneden beri bu konu üzerindeki düşüncem,yani kullanıcı sayısının nasıl yükseleceği konusundaki düşüncem bizim gibi düşünen arkadaşların Tek Çatıda birleşmesiyle olacağı kanısına vardım...Mesela 5 radyo ortaklaşa bir iş yaptığımızda Her radyonun5 garanti üyesi olduğunu düşündüğümüzda 25 Kişi Tekbir çatı altında olacaktır..(Minumum Rakamlarla Konuşuyorum)
____Birde şöle bi problem var.Kullanıcı sayısı az olunca Yeni gelende fazla takılmıyo insanlarda bizim gibi sohbet arıyo ee tabi 5 kişiyle bu da olmuyo yani 25 kişi olduğunda bu dahada ilerler...Mesela benim radyoda 10 kişiye vurduğum zamanlarda bakıyorum yeni gelenlerde hemen çıkmıyo...20 kişiye kadar yükseldiğini görüyorum....

______Eğer bu düşünceye aklı yatan arkadaşlar birbirimizle iletişime geçelim
uslu-fm@windowslive.com eklerseniz bu konunun detayları üzerinde konuşabiliriz...

1 Seneden beri en fazla 7-8 kere böle bi görüntü elde ettim

INTERNET RADYOLARDA POLITIKA! Uslu-f11
*--SERSERI--*

MesajKonu: Geri: INTERNET RADYOLARDA POLITIKA!   INTERNET RADYOLARDA POLITIKA! Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 12:21 am

uslufm demiş ki:
_____Evet hemen hemen çoğu radyonun politikası bu şekilde arkadaşım.Senin her Dj'in Kendi radyosunu kurma konusuna katılıyorum...Tamam biz kurduk onlar neden kurmasın ama birçok tanıdık var bu konuda ne site tasarımında iş var nede açtıktan sonra peşini kovalıyolar yani enfazla 1 Hafta kullanıp bidaha yüzüne bakmıyolar.Ben 1 Seneden beri uğraşmaktayım.Kesinlikle peşini bırakmadım amacım devamlı Güzel bir aile ortamı olsun.Sohbet,Gülmek ,Eğlenmek Olsun.Ama işte böle benim senin gibi düşünen kişi sayısı az.
____Benim 1 seneden beri bu konu üzerindeki düşüncem,yani kullanıcı sayısının nasıl yükseleceği konusundaki düşüncem bizim gibi düşünen arkadaşların Tek Çatıda birleşmesiyle olacağı kanısına vardım...Mesela 5 radyo ortaklaşa bir iş yaptığımızda Her radyonun5 garanti üyesi olduğunu düşündüğümüzda 25 Kişi Tekbir çatı altında olacaktır..(Minumum Rakamlarla Konuşuyorum)
____Birde şöle bi problem var.Kullanıcı sayısı az olunca Yeni gelende fazla takılmıyo insanlarda bizim gibi sohbet arıyo ee tabi 5 kişiyle bu da olmuyo yani 25 kişi olduğunda bu dahada ilerler...Mesela benim radyoda 10 kişiye vurduğum zamanlarda bakıyorum yeni gelenlerde hemen çıkmıyo...20 kişiye kadar yükseldiğini görüyorum....

______Eğer bu düşünceye aklı yatan arkadaşlar birbirimizle iletişime geçelim
uslu-fm@windowslive.com eklerseniz bu konunun detayları üzerinde konuşabiliriz...

WWW.BIZIMLEFM.COM un görüslerine katildiginiz icin teskkür ederiz.
Hepinizi WWW.BIZIMLEFM.COM a davet ederiz!

1 Seneden beri en fazla 7-8 kere böle bi görüntü elde ettim

INTERNET RADYOLARDA POLITIKA! Uslu-f11

INTERNET RADYOLARDA POLITIKA!
1 sayfadaki 1 sayfası