MSN : RadyoPortal@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MSN : RadyoPortal@hotmail.com

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saygılar

2 posters
YazarMesaj
unforgiven_mad

Saygılar Empty
MesajKonu: Saygılar   Saygılar Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 2:59 pm

Simdi gelecek aya kadar kayıt olan 22 arkadas oy kullanma hakkı olmayacakmı_?_ simdi radyolar sizin yarattıgınız yarısma dayanaklı olaya katılım icin sizin bu benibul.de adresine üye oluyorlar ve siz söz konusu 22 kişinin üyeliğini kabul etmiyorsunuz bunun nesi adaletli vede delaletli!!! içerisinde bulundugumuz bu çıkmaz sorunlar ve cevapsız sorular bizi bu oylama ve bundan sonraki oylamalardada kuskulandırıyor arkadasım zira madem böyle bir yarısma rekabeti sizin siteniz tarafından gerceklestiriliyor birazdaha üyelerinize özgüven verinki onlarda size bu tip sorunlarda tölerans göstersin değilmi hülasa hala kafalarda bir sürü soru işareti varken!!!!Belki benim birazz fala lakayit bulacaksınız ama haksızlığa tahammül edemediğim gibi haksızlık kelimesinin söz lügatimizda olmasini vede dünya üzerinde böyle bir anlayış olmasınında karşısındayım!!! Saygılar sunamrım Efendim[/color][b][i]
Metin
Admin
Metin

Saygılar Empty
MesajKonu: Geri: Saygılar   Saygılar Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 4:34 pm

ben kayit olan arkadaslar ile msn de yazistiktan sonra , aktivasyonlari gönderiyorum!
https://benibul.forumieren.com

Saygılar
1 sayfadaki 1 sayfası