MSN : RadyoPortal@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MSN : RadyoPortal@hotmail.com

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Popüler Dj yarismasi icin

2 posters
YazarMesaj
*--SERSERI--*

Popüler Dj yarismasi icin Empty
MesajKonu: Popüler Dj yarismasi icin   Popüler Dj yarismasi icin Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 2:35 am

Bence yarismaci ark. (DJ) leri bir aylik bir süreyle takip edelim daha güzel karar verebiliriz! her ayda süper bir oylama programlari yapariz.Bence daha Rengli ve Hakkinca olur!
*--SERSERI--*

MesajKonu: Geri: Popüler Dj yarismasi icin   Popüler Dj yarismasi icin Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 2:30 am

*--SERSERI--* demiş ki:
Bence yarismaci ark. (DJ) leri bir aylik bir süreyle takip edelim daha güzel karar verebiliriz! her ayda süper bir oylama programlari yapariz.Bence daha Rengli ve Hakkinca olur!
Galiba tek kaldim en az bir iki kisi destekler sanetim ama hic yoktan böylede olsa yarisma yapmamiz güzel
Metin
Admin
Metin

MesajKonu: Geri: Popüler Dj yarismasi icin   Popüler Dj yarismasi icin Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 7:51 am

*--SERSERI--* demiş ki:
*--SERSERI--* demiş ki:
Galiba tek kaldim en az bir iki kisi destekler sanetim ama hic yoktan böylede olsa yarisma yapmamiz güzel

yok aslinda güzel bir fikir, hangi radyodan hangi dj'yin katilacagi belli oldugu zaman, dj lerin yayin yapacagi saatleri benibula ekleriz, ozaman herkezin dj leri takip etmeye firsati olur!

ozaman yinede yarismada 15 dakika yayin yapsa bile, önceden baskalarin takip etmeye firsati olur !
https://benibul.forumieren.com
*--SERSERI--*

MesajKonu: Geri: Popüler Dj yarismasi icin   Popüler Dj yarismasi icin Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 1:29 pm

Metin demiş ki:
*--SERSERI--* demiş ki:
*--SERSERI--* demiş ki:

yok aslinda güzel bir fikir, hangi radyodan hangi dj'yin katilacagi belli oldugu zaman, dj lerin yayin yapacagi saatleri benibula ekleriz, ozaman herkezin dj leri takip etmeye firsati olur!

ozaman yinede yarismada 15 dakika yayin yapsa bile, önceden baskalarin takip etmeye firsati olur !
EVET bende aynen böyle gast ettin sen düzelttin tsk. diger radyo sorumlulari veya üyelerde görüslerini yazarsa daha iyi karar aliriz bence üyelik sadece oy vermeyle olmaz benim görüsüm hep beraber burada fikir alis veriside olmasi lazim!

Popüler Dj yarismasi icin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DJ YARISMASI iCiN KURALLAR VE BiLGiLER
» DJ'LER iCiN VE RADYOLAR iCiN iLAN
» DJ YARISMASI ?