MSN : RadyoPortal@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MSN : RadyoPortal@hotmail.com

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba?

2 posters
YazarMesaj
*Özgün_FM**

bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba? Empty
MesajKonu: bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba?   bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba? Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 10:10 pm

burada hiç özgün müzik radyosu yok eger mumkunse bende radyomun girişini burdan yapabilirmiyim radyomu bugun kurdum ve sid numarasi 467131 mümkünse bir cevap yazarmısınız acaba? msn adresim cancanaB@msn.com mümkünse bir cevap bekliyorum teşekkürler radyomun adını *Özgün_FM* olarak yaptım ilgilenirseniz teşekkür ederim saolun
Metin
Admin
Metin

bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba? Empty
MesajKonu: Geri: bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba?   bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba? Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 3:31 am

*Özgün_FM** demiş ki:
burada hiç özgün müzik radyosu yok eger mumkunse bende radyomun girişini burdan yapabilirmiyim radyomu bugun kurdum ve sid numarasi 467131 mümkünse bir cevap yazarmısınız acaba? msn adresim cancanaB@msn.com mümkünse bir cevap bekliyorum teşekkürler radyomun adını *Özgün_FM* olarak yaptım ilgilenirseniz teşekkür ederim saolun

bu ayin 20 sine kadar yeni kayit olacak radyolarimizi bekliyoruz, sonra anket yapcagiz kimler katilcak diye, radyonuz kayit edilmistir, tesekür ederiz ilginiz icin
https://benibul.forumieren.com

bende kayıt yaptırabilirmiyim acaba?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RADYONUZU KAYIT ETMEK iSTiYORSANIZ
» DERDiNMi VAR